Rezerwacje

Spotkania firmowe


Do Państwa dyspozycji oddajemy sale konferencyjne o następującej pojemności:

  • Sala Balowa – do 100 osób
  • Sala Rycerska – do 70 osób
  • Sala Południowa – do 40 osób

Są one wyposażone w projektor multimedialny, ekran oraz w WiFi.

W trakcie szkoleń i konferencji organizujemy Gościom zaplecze gastronomiczno–cateringowe, zgodne z Państwa oczekiwaniami i wymaganiami.


Wyjazdy i imprezy integracyjne mają na celu pogłębienie więzi między pracownikami i pracowników z firmą. Takie spotkania motywują pracowników do lepszej pracy, zwiększają zaangażowanie pracowników w sprawy firmy, a tym samym mogą wpływać na zwiększenie przychodów firmy.

Wiedząc, że dobra zabawa to klucz do sukcesu, proponujemy zabawy tematyczne.

Dodatkowe :

BIESIADA wzbogacona o zabawy i tańce do muzyki na żywo.
Dodatkowe atrakcje kulinarne w postaci pieczonego prosiaka lub płonących szynek w całości, cieszą się zawsze dużym powodzeniem wśród uczestników biesiady.

OGNISKO
W okresie letnim, przy pięknej pogodzie, możemy przygotować Państwa pracownikom ognisko z możliwością własnoręcznego pieczenia kiełbasek oraz piknik, serwując potrawy prosto z rusztu, które na grillu wypiecze Państwu nasz kucharz. W trakcie uczty grillowej proponujemy na lepszy humor chłodne piwko lub rozgrzewającego grzańca.

WYCIECZKI / ZWIEDZANIE OKOLICY / ZAJĘCIA W PLENERZE
Korzystając z atrakcyjnego położenia Zamku Tuczno, oferujemy liczne wycieczki oraz grupowe zajęcia integracyjne w plenerze jak spływy kajakowe, rajdy off-road, pokazy rycerskie, podchody w lesie i wiele innych.

Zarezerwuj pokój